Titles you rated
AlliedRated ★ 5.0
A Silent VoiceRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Annabelle: CreationRated ★ 5.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0
NextRated ★ 4.5
InfernoRated ★ 4.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 4.0
RiddickRated ★ 3.5
Never Back DownRated ★ 4.5
ArgoRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 2.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
BuriedRated ★ 4.0