Movies
Ratings
502
Marrying the MafiaRated ★ 2.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 2.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 2.0
The MaskRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 3.0
CollateralRated ★ 4.0
The GooniesRated ★ 4.0
A Moment of RomanceRated ★ 4.0
First BloodRated ★ 4.0
General's SonRated ★ 2.0
Top GunRated ★ 4.0