Movies
Ratings
723
ArrivalRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Ryuichi Sakamoto: DiariesRated ★ 4.0
CollateralRated ★ 4.5
Sentimental ValueRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The White RibbonRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
Super Happy ForeverRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 4.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 4.0
PassionRated ★ 3.0
A Brand New LifeRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 3.5
Last SceneRated ★ 2.5
DuelRated ★ 4.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5