Movies
Ratings
368- Whispering WaterRated ★ 2.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0- App the HorrorRated ★ 1.5
The King's WardenRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
The Life of ChuckRated ★ 4.0
Yi YiRated ★ 3.0
The Last EmperorRated ★ 4.5
GhostlightRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.5
The KillerRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Happy as LazzaroRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5- HallanRated ★ 2.5
KOKUHORated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5