Movies
Ratings
216
Tokyo SonataRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
CicadaRated ★ 4.0
The EelRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 1.5
ChawRated ★ 0.5
Sector 7Rated ★ 0.5- Memories in My FrameRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.0
BargainRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.5
OnceRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 1.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 2.0
The MediumRated ★ 0.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.5