Titles you rated
Why Women KillRated ★ 5.0
FlackRated ★ 3.5
Old Fashioned CupcakeRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
DarkRated ★ 3.5