Series
Ratings
19
The Queen's GambitRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
DARLING in the FRANXXRated ★ 1.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.0
Samurai GourmetRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.5