Movies
Ratings
542
The People UpstairsRated ★ 0.5
CompanionRated ★ 1.5
DivergentRated ★ 2.5- HumintRated ★ 1.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Until DawnRated ★ 0.5
Zootopia 2Rated ★ 1.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.0
FallRated ★ 1.5
The Accidental DetectiveRated ★ 1.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 1.0
The Exit 8Rated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
MEGANRated ★ 0.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 2.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5