Movies
Ratings
126
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!: The MovieRated ★ 3.5
10DanceRated ★ 3.5
Final CutRated ★ 1.5
The King's WardenRated ★ 3.5
Wuthering HeightsRated ★ 2.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
PROMARERated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.0
DangalRated ★ 4.0
RRRRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.0
Lady Chatterley’s LoverRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
100 MetersRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.5
Let the Right One InRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0