Movies
Ratings
280
The Big ShortRated ★ 4.0
Straight Outta ComptonRated ★ 5.0
Blue StreakRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.5
Evan AlmightyRated ★ 2.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 2.5
LimitlessRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 3.5