Movies
Ratings
144
The PriestsRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 5.0
Suspect XRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 3.0