Movies
Ratings
573
Project Hail MaryRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5- HumintRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0