Movies
Ratings
520
Project Hail MaryRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 4.5
HamnetRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 1.5
FrankensteinRated ★ 3.0
100 MetersRated ★ 4.0
Wuthering HeightsRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 0.5
Good NewsRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 2.5
KOKUHORated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 1.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0- PilotRated ★ 2.5
- The UglyRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0