Series
Ratings
35
Tokyo SwindlersRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
The ManipulatedRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
The TyrantRated ★ 3.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 2.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
Death's GameRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Goryeo-Khitan WarRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
Comedy RoyaleRated ★ 3.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 3.5