Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 0.5
The King's WardenRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 2.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
FlowRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 3.5
VictoryRated ★ 2.5- One WinRated ★ 2.5