Movies
Ratings
1448
Send HelpRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.0
The People UpstairsRated ★ 2.5
LimitlessRated ★ 2.5
The Rise of the Red Hot Chili Peppers: Our Brother, HillelRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 2.5
Destruction BabiesRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 4.5
From Today, It's My Turn!! The MovieRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 3.0
Spirited Away: Live on StageRated ★ 4.0
National Theatre Live: Life of PiRated ★ 3.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 3.5- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 1.0
Spirited AwayRated ★ 4.5- HumintRated ★ 2.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0