Movies
Ratings
1144
SiratRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
GantzRated ★ 2.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The FinRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0
The Fifth Thoracic VertebraRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.0
Bullet Train ExplosionRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
RevelationRated ★ 1.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Woman of the HourRated ★ 2.5