Series
Ratings
108
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.5
NARUTORated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5