Series
Ratings
21
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Chicago TypewriterRated ★ 2.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
LiveRated ★ 3.5
Familiar WifeRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 5.0