Movies
Ratings
388
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 1.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 1.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Us and ThemRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Transformers OneRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0- WonderlandRated ★ 1.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 3.0