Titles you rated
Hunter X HunterRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5