Movies
Ratings
289
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 4.0
In the Tall GrassRated ★ 3.5
BabeRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.0
Bring Her BackRated ★ 3.5
Smile 2Rated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 1.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 5.0
100 MetersRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
Pretty CrazyRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
IncantationRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0