Movies
Ratings
346
PapillonRated ★ 3.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.0
GoodFellasRated ★ 5.0
Mary Shelley's FrankensteinRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
Time TrapRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 3.5