Movies
Ratings
527
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5- Casa Amor: Exclusive for LadiesRated ★ 1.0
Ex MachinaRated ★ 5.0
ObsessedRated ★ 2.5
Step Up All InRated ★ 3.5
InsurgentRated ★ 4.0
Oz the Great and PowerfulRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
ChappieRated ★ 1.0
Taken 3Rated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5