Movies
Ratings
163
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Paris, TexasRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5- Murder ReportRated ★ 2.0
SiratRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan the Movie: Super gorgeous! Glow Kasukabe DancerRated ★ 1.5
The Color of PomegranatesRated ★ 3.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
PicnicRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
Bring Her BackRated ★ 3.0