Movies
Ratings
245
Barton FinkRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 1.0
Meet the RobinsonsRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0- Planet SpoiliaRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.0
The Great FloodRated ★ 0.5
Once We Were UsRated ★ 4.5
One Cut of the DeadRated ★ 3.0
A Perfect DayRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Blue Gate CrossingRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 1.5