Series
Ratings
34
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Bloodhounds Season 1Rated ★ 1.5
One Punch ManRated ★ 3.0
The Slime Diaries: That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.0
Kemono JihenRated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 1.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Gender Survival: Divided WorldRated ★ 5.0
My Favorite MemberRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5
Fire Force Season 2Rated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5- Ben 10: Ultimate AlienRated ★ 0.5
Be PositiveRated ★ 2.0