Series
Ratings
27
American Horror StoryRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
100 Days My PrinceRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
VincenzoRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 4.0
Alchemy of SoulsRated ★ 4.5