Titles you rated
Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.5- YeonghwadangRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0- B tv Lee Dong-jin's PiarchiaRated ★ 4.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.0
Our Planet IIRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 2.5
Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.0
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0- 유희왕 2기Rated ★ 3.0
- 유희왕 1기Rated ★ 3.5
A Dog of FlandersRated ★ 3.0- TorikoRated ★ 3.0
- TorikoRated ★ 3.5
TorikoRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5