Movies
Ratings
480
Noodle FishRated ★ 4.0
While We're YoungRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
The Mask of ZorroRated ★ 3.5
Hotel Transylvania 3: Summer VacationRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Antonia's LineRated ★ 4.5
The HedgehogRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Florence Foster JenkinsRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 5.0
CapernaumRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 3.0
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 3.5
Jane EyreRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.5
BigRated ★ 4.0