Series
Ratings
189
Q-ForceRated ★ 4.5
The Assassination of Gianni VersaceRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5
The Hookup Plan Season 2Rated ★ 1.5
SummertimeRated ★ 2.0
The House of FlowersRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 3.0
White GoldRated ★ 2.5
LuciferRated ★ 1.5
Jane the VirginRated ★ 3.0
Years and YearsRated ★ 5.0
EliteRated ★ 3.0
Cable GirlsRated ★ 1.0
Cable GirlsRated ★ 1.5
Cable GirlsRated ★ 2.0
Cable GirlsRated ★ 2.0
What/IfRated ★ 1.5
The OARated ★ 3.5
The OARated ★ 2.5