Movies
Ratings
100
Cold EyesRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
The Prince of EgyptRated ★ 4.5
AlwaysRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
StepmomRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 3.5
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 3.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
The Bucket ListRated ★ 5.0
FameRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 3.0
Eight BelowRated ★ 4.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
Cool RunningsRated ★ 3.5