Movies
Ratings
734
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 5.0
New NormalRated ★ 2.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 2.5
NowhereRated ★ 2.0
The King's WardenRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 1.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Texas Chainsaw MassacreRated ★ 2.0
HappyendRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
A Classic Horror StoryRated ★ 1.0
AbigailRated ★ 3.0