Movies
Ratings
19
Tidal WaveRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Taste of MoneyRated ★ 2.0
The Imitation GameRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0