Movies
Ratings
959
Project Hail MaryRated ★ 4.5- HumintRated ★ 2.0
The UntouchablesRated ★ 4.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
NonnasRated ★ 4.0
6 UndergroundRated ★ 1.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 5.0
The Two PopesRated ★ 4.5
The Wind RisesRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.0
Escape from PretoriaRated ★ 3.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.0
RealRated ★ 0.5
The FortressRated ★ 4.0