Titles you rated
Love ActuallyRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 2.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 1.5
The SuspectRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 1.5
DumboRated ★ 2.5