Titles you rated
MissingRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 4.0
ContactRated ★ 4.0
Initiation LoveRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0