Movies
Ratings
236
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Final DestinationRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
UsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
Cloud AtlasRated ★ 2.0