Movies
Ratings
20
PocahontasRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0