Titles you rated
- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
DelicacyRated ★ 3.0
I WishRated ★ 3.0
X+YRated ★ 3.5
DepartureRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
Freak ShowRated ★ 4.5
CircleRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Loving VincentRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 4.5
SisterRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Night Train to LisbonRated ★ 4.5
Moonrise KingdomRated ★ 3.5