Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 4.5
The Taste of MoneyRated ★ 1.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
Bloody TieRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 4.5
Lifting King KongRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.5
The TuxedoRated ★ 3.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
PietaRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0