Series
Ratings
112
Full House Take 2Rated ★ 2.0
They Kiss AgainRated ★ 3.0
It Started With a KissRated ★ 3.0
LIAR GAMERated ★ 3.0
Lie to MeRated ★ 3.5
Lie to MeRated ★ 4.0
Lie to MeRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
NonstopRated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0- New NonstopRated ★ 2.5
- Hwarang Fighter MaruRated ★ 3.0
StyleRated ★ 2.5
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 2.5
Miss RipleyRated ★ 2.0
I am Your TeacherRated ★ 2.0
NonstopRated ★ 2.5
MonstarRated ★ 2.0