Movies
Ratings
15
Forrest GumpRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 2.5
The Man from EarthRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 0.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 0.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0