Movies
Ratings
278
HoppersRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
ElioRated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
UprisingRated ★ 4.5
Drowning LoveRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.5
The Lives of OthersRated ★ 4.5
After We FellRated ★ 2.0
Easy ARated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5