Titles you rated
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Good FortuneRated ★ 4.5
TRON: AresRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.5
Another RoundRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Coded BiasRated ★ 1.0
Knives OutRated ★ 4.5
The Great HackRated ★ 3.5