Series
Ratings
73
Narco-SaintsRated ★ 3.0
NarcosRated ★ 4.5- 짜장면 랩소디Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 9Rated ★ 4.0
Dash & LilyRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 3.5