Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Die, My LoveRated ★ 2.0
Wuthering HeightsRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 0.5
Bento HarassmentRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
Moana 2Rated ★ 1.5
AbigailRated ★ 0.5
Venom: The Last DanceRated ★ 1.5
TwistersRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 2.0