Titles you rated
Severance Season 1Rated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 5.0
FleabagRated ★ 4.5
FleabagRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.0
EuphoriaRated ★ 4.0
Pushing DaisiesRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 2.0
HollywoodRated ★ 3.0
The PoliticianRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 2.5
YouRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 5.0