Movies
Ratings
796
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
CloverfieldRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
xXxRated ★ 3.0
My New Sassy GirlRated ★ 1.0
We're the MillersRated ★ 3.5
MarionetteRated ★ 2.5
The PhoneRated ★ 2.5
The Conjuring 2Rated ★ 2.5
Jason BourneRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 2.0
SplitRated ★ 3.5
The VillainessRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.5