Series
Ratings
129
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Mom's Friend's SonRated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0- Good PartnerRated ★ 3.0
CelebrityRated ★ 2.0
My MisterRated ★ 5.0
Between Him and HerRated ★ 0.5
First LoveRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0